سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت
۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
ای آتش نشان، خوب می دانم که هیچ شبی، بی دلهره و اضطراب پشت سر نگذاشته ای. شب هایت را پاس می داری تا خواب شهر، به آرامش بگذرد. پشت پلک های تو آرامش جریان دارد. تو از هزاران فرشته نجات زمین این شهرهای دور و نزدیکی که من می شناسم. 1392/09/26
ای آتش نشان، خوب می دانم که هیچ شبی، بی دلهره و اضطراب پشت سر نگذاشته ای. شب هایت را پاس می داری تا خواب شهر، به آرامش بگذرد. پشت پلک های تو آرامش جریان دارد. تو از هزاران فرشته نجات زمین این شهرهای دور و نزدیکی که من می شناسم.
 
 
 
 


آتش سوزی مخزن سوخت در زیر یکی از ساختمان های مسکن مهر، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت ، همزمان با تماسهای مکرر شهروندان با سامانه 125 مبنی بر مشاهده دود و آتش از مسکن مهر رشت، ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت ساعت 09:54 صبح امروز زنگ  ایستگاه 5 این سازمان را به صدا در آورد .

حسین تقی زاده فرمانده نیرو های اعزامی به محل حریق در باره این حادثه گفت: در حال اعزام به محل حریق بودیم که در میانه راه با مشاهده ی دود بسیار زیاد اعلام وضعیت خطرناک کردیم تا ستاد فرماندهی تمامی خودروها ونیروها را به محل اعزام کند

وی ادامه داد ظرف 4 دقیقه به محل حادثه رسیدیم و پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده کردیم تانکر حاوی گازوییل درقسمت همکف یکی از ساختمان های مسکن مهر طعمه ی حریق قرار گرفته است و به واسطه ی آن دود و شعله زیادی زبانه می کشید.

وی افزود: 65آتش نشان به وسیله ی 25 خودرو در محل آتش سوزی حضور داشتند که آتش نشانان بلافاصله با استفاده از دستگاه های تنفسی کانون و مرکز آتش سوزی را پیدا کرده و با استفاده از آب و کف اقدام به مهار و خاموش کردن آتش کردند.

تقی زاده با بیان اینکه علت و میزان خسارت این آتش سوزی در دست بررسی است ادامه دادخوشبختانه این حادثه تلفات جانی دربر نداشت.

گفتنی است؛ نیروهای عملیات پس از خاموش کردن کامل آتش سوزی به ماموریت خود پایان دادند.

 
 
تعداد بازدید: 318
Powered by DorsaPortal