سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت
۱۳۹۷ يکشنبه ۵ اسفند
آتش نشانان رشت مقام سوم مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور را کسب کردند 1397/02/25
آتش نشانان رشت مقام سوم مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور را کسب کردند
 
 

125 رشت - به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت، مسابقات عملیات ورزشی تیم های عنوان دار آتش نشانان کشور؛ در روزهای یک شنبه و دوشنبه" 23 و 24 اردیبهشت 97 به میزبانی شاهرود و با حضور 70 آتش نشان برگزار شد که آتش نشانان شهر باران توانستند مقام سوم گروهی را در این دوره از مسابقات کسب کنند.

رامین قلی زاده مسوول تربیت بدنی سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه شغل شرکت‌کنندگان این مسابقات آتش‌نشانی است لذا هدف از برگزاری این مسابقات افزایش توان عملیاتی و فکری آن‌ها برای مقابله با بحران است و رقابت ها در چهار آیتم " 100متر با مانع - 4 در 100 متر امدادی- آبرسانی و بـرج " انجام گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه 10 تن از آتش نشانان رشت به این دوره از مسابقات اعزام شدند، افزود: دیگر مقام های انفرادی و گروهی کسب شده توسط آتش نشانان رشت را به شرح ذیل خواهد بود.

مقام های انفرادی

آیتم 100 متر با مانع:

میلاد محمدی مقام اول

عارف علی مقام سوم

آیتم برج:

طالب علیخانی مقام اول

اسماعیل غلامی مقام چهارم

مقام های تیمی

آیتم 100 متر با مانع مقام اول

آیتم 4 در 100 متر مقام سوم

آیتم آبرسانی مقام پنجم

و آیتم برج مقام دوم تیمی

همین گزارش حاکی است: هدف از برگزاری این نوع از مسابقات برای آتش نشانان، بالا بردن سطح توان آنها جهت افزایش راندمان کیفی خدمات‌رسانی به شهروندان بوده و سطح رقابت‌ها و مسابقات به‌گونه‌ای هم‌تراز با شرایط بحران تعبیه می شود تا در قالب یک رویداد ورزشی نقاط ضعف و قوت آتش نشانان شناسایی تا در جهت تقویت بیش از پیش مهارت اقدام گردد. 

تعداد بازدید: 47
Powered by DorsaPortal