سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت
۱۳۹۸ جمعه ۶ ارديبهشت
تشریحی بر 22 عملیات آتش نشانان در 24 ساعت گذشته 1397/06/20
تشریحی بر 22 عملیات آتش نشانان در 24 ساعت گذشته

 

هشدار: شهروندان خانه های خود را بیمه کنند

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در24 ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی و اطفای آتش در 22 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات 13 ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی در 24 ساعت گذشته پاسخگوی 534تماس شهروندان بوده اند.

وی در ادامـه افـزود: 22مـورد عملیات آتش نشانان با 25 مرتبه خـروج خودروهای اطفایی و امدادی جهت پوشش 12 مـورد آتش سوزی علفزار و ضایعات، 3 مـورد قفل درب منزل مسکونی و محبوس شدن اشخاص در منزل مسکونی و آسانسور، ، یک مورد سیلان بنزین در سطح خیابان، یک مورد حریق خودرو و 5 مورد خدمات ایمنی بوده است.

مومنی در پایان به حریق منزل مسکونی که در ساعت 14:48 نوزدهم شهریور 97 در خیابان امام(ره)، کوچه دکترمجلسی رخ داد اشاره داشت و افزود: رخداد این حادثه بعلت اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه هود آشپزخانه بود که با تلاش 24 آتش نشان بهمراه 8 دستگاه خودروی اطفایی در کمترین زمان ممکن مهار و اطفا شد.

وی در ادامه افزود: در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید و آتش نشانان پس از مهار آتش و تخلیه کامل دود به آشیانه بازگشتند.

 
تعداد بازدید: 18
Powered by DorsaPortal