سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت
۱۳۹۸ جمعه ۶ ارديبهشت
دیدار بهراد ذاکری با آتش نشانان شهر باران در آستانه 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی 1397/06/19
دیدار بهراد ذاکری با آتش نشانان شهر باران در آستانه 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی

 
 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، صبح امروز دوشنبه 19 شهریور 97 دکتر بهراد ذاکری عضو پنجمین دوره شورای شهر رشت با حضور در ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی رشت واقع در بلوار شهید بهشتی-میدان رازی  با رییس سازمان آتش نشانی، معاونین ، روسای ایستگاه های آتش نشانی  و جمعی از آتش نشانان دیدار داشت.

بابک رمضـانی در ابتدای سخنـان خود ضمن خوش آمد و خیر مقدم به میهمانان به تشریح عملکرد سازمان در پنج ماهه سال جاری پرداخت و افزود: همانطور که مطلع هستید سازمان آتش نشانی رشت بهمراه 14 ایستگاه و 371 تن نیروی شاغل در ایستگاه های آتش نشانی و کادر اداری مشغول به خدمت رسانی شبانه روزی به شهروندان است.

رمضانی با اشاره به برنامه های آتی سازمان جهت چگونگی آماده سازی برای راه اندازی دو ایستگاه دیگر آتش نشانی در سطح شهر به تشریح وضعیت کنونی ناوگان خودرویی و تجهیزات آتش نشانان پرداخت و گفت: در یک پرسه چندین ماهه تلاش برای تجهیز ناوگان خودرویی؛ ضمن افتتاح ایستگاه 14 آتش نشانی، شاهد رونمایی از 6 خودروی نیمه سنگین خریداری شده بودیم و حال آنکه تلاش ها جهت دریافت نردبان 55 متری و نردبان"پلتفرم" 47 و 44 متری با توجه به بلند مرتبه سازی های متعدد و نیاز مبرم شهر و همچنین تحقق الویت اهداف این سازمان که حفظ جان و مال شهروندان است، ادامه دارد.

وی ضمن اشاره به پیوستن خودروهای فوق به ناوگان خودرویی و رسیدن میانگین عمر خودروها به 21 سال، افزود: وجود تجهیزات مناسب چه از لحاظ فنی خودرویی و چه از لحاظ تجهیزات انفرادی، بی شک تاثیر به سزایی در اجرای تسریع خدمت به شهروندان خواهد بود که اهمیت این مهم بر هیچ کس پوشیده نیست.

در ادامه با توجه به حضور معاونین و روسای ایستگاه های آتش نشانی در این دیدار مشکلات، دغدغه و خواسته های آتش نشانان در قالب بحث رفاهیات، بیمه تکمیلی، حقوق و دستمزد، ارتقاء نرم افزارهای موجود و یا بهره گیری از نرم افزارهای به روز، وضعیت کنونی نیروهای شاغل، نوع قراردادها، اطلاع رسانی واطلاع یابی صحیح و... به نمایندگی از آتش نشانان بیان شد.

در پایان دکتر بهراد ذاکری عضو پنجمین دوره شورای شهر رشت حین تقدیر از آتش نشانان که در یک سازمان خدمت رسان مشغول به کار و فعالیت شبانه روزی هستند، یاد و خاطر شهدای حادثه تلخ پلاسکو را گرامیداشت و گفت: سعی در رفع مشکلات و بهینه سازی شرایط کار و معشیت کارکنان قطعا یکی از اهداف اصلی است که تلاش شده تا به مرور زمان و در پرسه های معین و منظم مورد پی گیری قرار گیرد که استمرار آن امری حتمی است و هر آینه می بایست قدم به قدم؛ پیشروی قابل قبولی در این زمینه را انتظار داشت و مطمینا دیدار با آتش نشانان و گوش سپاری به شنیدن دغدغه ها و خواسته هایشان و پیجویی های بعدی موکدا مستمر خواهد بود.

به تحریر فاطمه نادری
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
تعداد بازدید: 43
Powered by DorsaPortal