سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت
۱۳۹۸ جمعه ۶ ارديبهشت
دیدار دکترسید کاظم دلخوش با آتش نشانان در آستانه فرارسیدن 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی 1397/06/18
دیدار دکترسید کاظم دلخوش با آتش نشانان در آستانه فرارسیدن 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی
 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت-صبح امروز یک شنبه 18 شهریور 97 دکترسید کاظم دلخوش عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم صومعه سرا با حضور در سازمان آتش نشانی رشت با معاونت عملیـات و تنی چنـد از روسای ایستگاه های آتش نشانی و آتش نشانان شهـر باران دیـدار داشت.

همین گزارش حاکی است: دکتر سید کاظم دلخوش در آستانه فرارسیدن 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی در ابتدای دیدار خود با آتش نشانان، ضمن تقدیر از آتش نشان به واسطه خدمت رسانی و منافعی که به جامعه و شهروندان ارایه می دهند و همچنین مخاطره آمیز و پر خطر این حرفه که مردم در زمان وقوع حادثه بعد از خدا از شما یاری می طلبند، یاد و خاطر شهدای آتش نشان حادثه تلخ پلاسکو را گرامی داشت.

در ادامه دلخوش و هئیت همراه  از ایستگاه 5 آتش نشانی و  مرکز ستاد فرماندهی 125 بازدید داشتند و از نزدیک در جریان عملکرد و وضعیت کنونی این سازمان، جهت ارایه خدمات به شهروندان قرار گرفتند.

شایان ذکر است: همچنین شهرام مومنی معاون عملیات این سازمان، بطور اجمالی به بیان عملکرد سازمان آتش نشانی، آتش نشانان شهر و وضعیت کنونی ناوگان خودرویی و تجهیزات این سازمان پرداختند.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 24
Powered by DorsaPortal