سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
سقف خانه ویلایی، طعمه شعله های آتش شد/بهمراه فیلم 1397/04/16
سقف خانه ویلایی، طعمه شعله های آتش شد/بهمراه فیلم
 
  فیلم آتش سوزی را از طریق لینک زیر ببینید

125رشت_ به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت،  این حادثه در ساعت 12:04 دقیقه جمعه 15 تیر 97 به مرکز کنترل 125 آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد که سریعا 47 آتش نشان بهمراه 16 خودروی اطفایی از 4 ایستگاه به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی،استقامت یک (خیابان شهدا) اعزام شدند.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش‌نشانی رشت در این باره گفت: با توجه به شعله های سهمگین آتش بر سقف خانه ویلایی سریعا پس از ایمن سازی محل حادثه از سه سمت نسبت به مهار آتش اقدام شد.

وی به تلاش آتش نشانان جهت پیشگیری از گسترش آتش به سقف آپارتمان سه طبقه و دیگر خانه ویلایی همجوار اشاره کرد و گفت: با توجه به نبود دیوار آتش بر در سقف های چوبی بهم پیوسته نسبت به مهار و جلوگیری از گسترش آتش اقدام شد.

رمضانی علت حادثه را اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پشت بام اعلام کرد و افزود: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

همین گزارش حاکی است: بواسطه تعدد و ازدیاد تعداد آتش سوزی ها در این روزهای نخست تابستان از شهروندان خواسته می شود تا با رعایت نکات ایمنی در خانه، محل کار و.... یاریگر آتش نشانان شهر باشند.

#شهری_ایمن_با_مشارکت_شهروندان

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 43
Powered by DorsaPortal